מופעים באירועים פרטיים

 מופע קצב מותאם אישית לחוויה ייחודית לחגיגת האירועים המרגשים בחיים! מופע הפריצות מורכב כולו ממיצגי תיפוף ותנועה אנרגטיים סוחפים, קצביים ומלאי תנופה, ניצוצות, תאורה, מוסיקה, קטעים אינטראקטיביים והפעלות קהל. 

צוות ההפקה המנוסה של טררם יודע לתפור מופע במיוחד למידות האירוע בהתאם לצרכי הלקוח. המופעים מותאמים באורך ובגודל לסוג האירוע, הקהל והמקום. לטררם ניסיון עשיר בתחום אירועים פרטיים מכל סוג. שילוב באירועים של רעיונות מקוריים מבית היוצר של טררם, הובילו מפיקים, במאים, מעצבים וקופירייטרים רבים לעבוד עם טררם עוד משלב גיבוש הקונספט לאירוע. מופע לאירועים עסקיים המורכב כולו ממיצגי תיפוף ותנועה אנרגטיים סוחפים, קצביים ומלאי תנופה, ניצוצות, תאורה, מוסיקה, קטעים אינטראקטיביים והפעלות קהל. כלי נגינה מיוחדים יחד עם מוזיקה בועטת חדשה, הם רק חלק מהחוויה העל חושית והאנרגטית של טררם! מומלץ לשלב מסכי מולטימדיה להעשרת החוויה. 

ניתן להכין אייטם קצבי מוזיקלי בו את/ה מופיע על הבמה לקול תשואות חבריך ומשפחתך בקהל! אמני טררם ילוו אותך לאורך כל הדרך מרגע הכנת הקטע המשותף בסטודיו של טררם ועד לבמה. אייטם סוחף, משחרר ומלא גאווה לבעל השמחה ולאורחי האירוע. סדנת ההכנה יכולה להתקיים בסטודיו של טררם.

שיתוף:

נגן וידאו

מופעים נוספים